Telefon
WhatsApp
Etkin içerikler kullanarak  artan sivrisinek istilalarından kaçınmak mümkün!
HP Victus 16-D1047NT
Sıcaklıkların artmasıyla beraber Türkiye ve dünyanın farklı noktalarında sivrisinek istilaları görülmeye başlandı. Özellikle tatile gidilen beldelerde, yazlıklarda ve kamp alanlarındaki keyifsiz eşlikçiler önemli bir sorun haline geldi. Son dönemde gündemin ana konusunu oluşturan problemler; yanma, kaşıntı, kızarıklık ve su toplayan kabarcıklar şeklinde kendini gösterebiliyor. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, Detan ve Defans markalarıyla mevcut sivrisinek istilasına etkin çözüm sunuyor. Bahçenin eğlencesini, balkonun keyfini ya da özgürce camları açabilmenin rahatlığını sunan Detan ve Defans, yaz boyunca görünmez koruma sağlıyor. Haşerelerden kaynaklı alerjik reaksiyon, kaşıntı gibi sık rastlanan sorunlar Detan ve Defans ile son buluyor. 
 
Detan varsa sinek yok, Sinek varsa Detan yok! 
 
Davetsiz misafirlere karşı etkin koruma sağlayan Detan, sineklerden kurtulmaya çalışanlara aradıkları güçlü etkiyi tam anlamıyla sunuyor. Güçlü formülüyle Detan, sevdikleriyle beraber keyifli vakit geçirmek isteyenler için sivrisineksiz uyku, huzurlu geceler sağlıyor. Ürün portföyünde Detan Süper Elektrolikit, Detan Süper Mat, Detan Kokusuz Sinekkıran ve Detan Su Bazlı Sinekkıran bulunan Detan, sinekleri kovuyor veya yok ediyor. 
 
Defans ürün portföyünde ise tüm ailenin güvenle kullanabileceği ürünler yer alıyor 
 
Birçok haşere türüne karşı vücut koruyucu ürün gamına sahip Defans, özellikle açık havada etkisini gösteriyor. Çocuklar da dahil olmak üzere tüm ailenin güvenle kullanabileceği Defans ile keyifli anlar sinek ısırıklarıyla bölünmüyor, çocukların oyun keyfi kesintisiz sürüyor. Defans ürünleri arasında Defans Protect Losyon ve Sprey ile Defans Sinek Kovucu Yağsız Formül Losyon ve Sprey yer alıyor. 
 
Detan ve Defans ürünlerine, tüm market, süpermarket ve eczanelerden ulaşılabiliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Worldef

Reklam

FLORYA

Anket

Ofisgo1111
Ofisgo2222

E-Bülten Aboneliği